SPOTKANIE ONLINE

Dołącz do nas na konferencję 17 marca 2021!
Jest to unikatowa okazja, aby zdobyć i poszerzyć wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa, zapoznać się z najnowszymi metodami sprawdzania efektywności zabezpieczeń oraz bezpieczeństwa w chmurze, a także zobaczyć nowe techniki i ataki wykorzystywane przez cyberprzestępców.

 

Na wykładach online zobaczycie Państwo:

1. Jak za pomocą Mandiant Validation Platform można zweryfikować bieżący stan infrastruktury bezpieczeństwa,
2. Dlaczego dostęp do informacji z zakresu Intelligence jest tak istotny,
3. Jakie ciekawe techniki wykorzystywane przez cyberprzestępców wykrył FireEye (i nie tylko) w ostatnim czasie,
4. Jak producenci przenoszą swoje usługi bezpieczeństwa do chmury.

Bieżące wydarzenia z zakresu cyberbezpieczeństwa podczas spotkania skomentuje dla Państwa Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony.

Dodatkowo w czasie konferencji przewidzieliśmy możliwość konsultacji z ekspertami FireEye oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu

Dedykowane spotkanie dla menedżerów bezpieczeństwa, kierowników komórek bezpieczeństwa, członków zespołów SOC.

Prezentacje z przykładami wykorzystania technologii, nowości w portfolio oraz praktyczne podejście bez marketingu.

Prezentacje z przykładami wykorzystania technologii, nowości w portfolio oraz praktyczne podejście bez marketingu.

Agenda Spotkania

17 MARCA 2021
(ŚRODA)

10:00 - 10:15

Przywitanie uczestników
Michał Ostrowski, FireEye

10:15 - 11:15

Sprawdź efektywność swoich zabezpieczeń, zanim inni to zrobią – Security Validation w praktyce.
Jak zmienić założenia dotyczące skuteczności posiadanych systemów bezpieczeństwa w wiedzę, popartą konkretnymi dowodami i metrykami?
Jak wykazać przydatność posiadanych narzędzi i lepiej zarządzać cyber-ryzykiem, identyfikując miejsca wymagające optymalizacji?

Marcin Kacprzak, FireEye

11:15 - 12:00

Przypadki użycia Intelligence od FireEye. Hity i kity grup APT.
Przyjrzymy się jak nowe subskrypcje od FireEye pomagają w uzyskaniu dodatkowej wiedzy dotyczącej Intelligence. Przeanalizujemy kilka przypadku użycia serwisu. Ponadto zaprezentujemy jakie techniki grupy APT wykorzystały w 2020 roku.

Damian Hoffman, FireEye

12:00 - 12:20

KOMENTARZ EKSPERTA

Adam Haertle, Zaufana Trzecia Strona

12.20 - 12.40

Przerwa kawowa

12:40 - 13:10

Najciekawsze techniki ofensywne wykorzystujące DNS.
Podsumowanie roku 2020 pod kątem najciekawszych technik ofensywnych wykorzystujących DNS. Przyjrzymy się jak przestępcy i inni atakujący m.in. realizowali wieloetapowe dostarczenie malware, jakie podatności umożliwiały zdalne wykonanie kodu, jak wykradano dane o kartach kredytowych, w jaki sposób omijano systemu reputacyjne na etapie pobierania adresów C2 a jak robiono to w kampaniach phishingowych.

Piotr Głaska, INFOBLOX

13:10 - 13.40

Oswoić CLOUD, czyli nie taki diabeł w chmurze straszny.
Przetwarzanie w chmurze ciągle budzi wiele obaw i emocji. Czy aby na pewno powinniśmy się martwić o nasze dane? Jakich standardów powinniśmy oczekiwać od dostawcy i o co należy pytać – nasza prezentacja ma na celu pokazanie, że umowa na usługę w chmurze z odpowiedzialnym i wiarygodnym dostawcą wiąże się z korzyściami biznesowymi bez konieczności jakiegokolwiek kompromisu w zakresie bezpieczeństwa. Pomożemy zrozumieć mechanizmy i międzynarodowe standardy, do przestrzegania których obliguje nas prawo i regulacje międzynarodowe.

Damian Hoffman, Monika Karpińska, FireEye

13:40 - 13:55

KOMENTARZ EKSPERTA

Adam Haertle, Zaufana Trzecia Strona

13.55 - 14.05

Podsumowanie spotkania, rozstrzygnięcie konkursu

Michał Ostrowski, FireEye

Prelegenci

Adam Haertle

redaktor naczelny ZaufanaTrzeciaStrona.pl

BIO

Z zawodu prelegent, trener i wykładowca. Od 2004 regularnie występuje na wszystkich dużych konferencjach poświęconych bezpieczeństwu w Polsce, gdzie zbiera najwyższe oceny w ankietach uczestników. Wykładowca studiów podyplomowych na SGH. W 2019 poprowadził ponad 150 prelekcji dla grup otwartych oraz zamkniętych w całej Polsce, poświęconych kwestiom bezpieczeństwa w sieci, zagrożeń związanych z korzystaniem z bankowości elektronicznej, prywatności oraz ochrony informacji w przedsiębiorstwie. W swoich prezentacjach prostym, przystępnym językiem i na prawdziwych przykładach opisuje realne zagrożenia czyhające na firmy i użytkowników. Bezpieczeństwem zawodowo zajmuje się od kilkunastu lat, a od ośmiu lat prowadzi pod adresem ZaufanaTrzeciaStrona.pl jeden z najpopularniejszych polskojęzycznych serwisów internetowych poświęconych bezpieczeństwu informacji. Organizator konferencji Oh My H@ck (omhconf.pl)

Zamknij

Damian Hoffman

Senior System Engineer, FireEye

BIO

Absolwent Politechniki Gdańskiej. Ma ponad 10 letnie doświadczenie w IT oraz bezpieczeństwie teleinformatycznym. Specjalizuje się w technologiach związanych z bezpieczeństwem w zakresie wykrywania zaawansowanych ataków oraz zarządzaniem tożsamością. Jako kierownik zespołu technicznego realizował wdrożenia systemów bezpieczeństwa IT dla kilkunastu firm z Europy Środkowo – Wschodniej, głównie dla firm z sektora telekomunikacyjnego, rządowego oraz energetycznego. Był prelegentem na kilku konferencjach branżowych, prowadził także szkolenia produktowe z tematyki bezpieczeństwa.

Zamknij

Piotr Głaska

Senior Systems Engineer, Infoblox

BIO

Specjalizuje się w tematyce wykorzystania DNS w systemach bezpieczeństwa IT. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania, projektowania i wdrażania rozwiązań sieciowych nabyte przez ponad 20 lat pracy w firmach różnego typu, od service providera, poprzez integratora, po producentów rozwiązań sieciowych i cybersecurity. Certyfikowany inżynier Cisco CCIE Emeritus #15966.

Zamknij

Marcin Kacprzak

Consulting Systems Engineer CEE, FireEye

BIO

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie zdobywał podczas wielu projektów integratorskich, dotyczących implementacji systemów Bezpieczeństwa IT, Monitorowania wydajności sieci i aplikacji, a także z zakresu projektowania i budowy Data Center. Realizował wdrożenia i szkolenia dla największych klientów z sektora energetycznego, finansowego oraz publicznego.

Zamknij

Monika Karpińska

Enterprise Account Manager, FireEye

BIO

Od października 2018 odpowiada w FireEye za współpracę z Kluczowymi Klientami na polskim rynku. Od ponad 20 lat zaangażowana w projekty informatyczne prowadzone przez największych producentów IT i odpowiedzialna za ich aspekt biznesowy. Z bezpieczeństwem informatycznym związana od 6 lat, kiedy to rozpoczęła pracę w IBM Polska.

Zamknij

Michał Ostrowski

Director Eastern Europe, FireEye

BIO

Michał Ostrowski, z zawodu ekonomista. W branży IT pracuje od prawie dwudziestu lat. Od prawie 15 lat związany z bezpieczeństwem IT. Zarządza regionem Europy Wschodniej, Rosji i krajów CIS. Wcześniej przez 7 lat pracował w McAfee.

Zamknij

Rejestracja

Rejestracja została zamknięta.

Warunki udziału

Udział w spotkaniu online jest bezpłatny*.

Spotkanie ma charakter zamknięty i jest dostępne wyłącznie dla zaproszonych uczestników.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy potwierdzenia udziału w przypadku niespełnienia warunków kwalifikacji.

*Skorzystanie z udziału bezpłatnego wymaga potwierdzenia zgód marketingowych Organizatorom Spotkania online. Brak udzielenia tych zgód uniemożliwia skorzystanie ze specjalnego rabatu Organizatora – wtedy koszt udziału wynosi 99 pln netto (+ 23% VAT).


Osoba kontaktowa:


Karolina Kuś
Event Coordinator

karolina.kus@evention.pl
kom.: +48 533 397 633

 

Organizatorzy Spotkania
Partner

Patron społecznościowy

© 2022 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.